n-BANNER
nuus

Toekomstige troeteldier by die HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair van 19-22 April 2023

Besoek ons ​​by 1B-B05 om ons nuwe versamelings, speelgoed, beddegoed, Scratchers en Klere te sien!
Ons span op die perseel sien uit daarna om jou te ontmoet en idees uit te ruil oor die nuutste troeteldierprodukte en bykomstighede-neigings vir ons geliefde troeteldiere!
IMG_8436(20230731-140356)

In hierdie uitstalling het ons hoofsaaklik die volgende reeks bekendgestel: Monsterreeks(bewende monster honde speelding)(piepende monster honde speelding), Somerreekse, Valentynsdagreekse, Jigsaw-reekse en Drukreekse.
In die groot lokaal kan kopers die nuutste produkte en bedryfstendense identifiseer, en 'n reeks seminare help die bedryf om die jongste bedryfsnuus en markintelligensie te begryp.In hierdie uitstalling het ons 'n groep nuwe kopers en vriendelike kommunikasie- en sakekontakte gevind.
HKTDC: Hong Kong Gifts and Gifts Exhibition is die wêreld se grootste geskenkhandeluitstalling, is suksesvol gehou vir meer as 38 sessies, volgens statistieke: in 2019, die uitstallingsarea van 60200 vierkante meter, 'n totaal van 4380 ondernemings uit 31 lande en streke het aan die uitstalling deelgeneem en 49 469 kopers gelok.Georganiseer deur die Hong Kong Trade Development Council (HKTDC), is die uitstalling Asië se voorste uitstallingsorganiseerder en word beskou as een van die wêreld se suksesvolste uitstallingswerkperde.Hong Kong Gifts and Gifts Expo 2023 sal gehou word onder die nuwe geïntegreerde EXHIBITION-modus "EXHIBITION+", wat fisiese uitstalling, Click2Match aanlyn intelligente passingsplatform, aanlyn en vanlyn seminare, forums en hktdc.com Sourcing platform kombineer.Die uitstalling sal fokus op die LEWE (Lewe, Inspirasie, Toekoms, Genot) tema en loop deur vyf gelyktydige handelsuitstallings (Hong Kong Housewares Fair, HKTDC Hong Kong Gifts and Giveaways Fair, HKTDC Hong Kong International Home Textiles Fair, HKTDC Hong Kong Fashion Festival, HKITC Printing, and Packaging Fair, HKITC Licensing Fair, Asia Licensing Industry Conference), wat geïntegreer is in verskeie produkuitstallingsareas, bring 'n omvattende eenstop-verkrygingsplatform.

Besoek ons ​​by 1B-B05 om ons nuwe versamelings, speelgoed, beddegoed, Scratchers en Klere te sien!
Ons span op die perseel sien uit daarna om jou te ontmoet en idees uit te ruil oor die nuutste troeteldierprodukte en bykomstighede-neigings vir ons geliefde troeteldiere!
IMG_8436(20230731-140356)

In hierdie uitstalling het ons hoofsaaklik die volgende reekse bekendgestel: Monsterreekse, Somerreekse, Valentynsdagreekse, Jigsaw-reekse en Drukreekse.
In die groot lokaal kan kopers die nuutste produkte en bedryfstendense identifiseer, en 'n reeks seminare help die bedryf om die jongste bedryfsnuus en markintelligensie te begryp.In hierdie uitstalling het ons 'n groep nuwe kopers en vriendelike kommunikasie- en sakekontakte gevind.
HKTDC: Hong Kong Gifts and Gifts Exhibition is die wêreld se grootste geskenkhandeluitstalling, is suksesvol gehou vir meer as 38 sessies, volgens statistieke: in 2019, die uitstallingsarea van 60200 vierkante meter, 'n totaal van 4380 ondernemings uit 31 lande en streke het aan die uitstalling deelgeneem en 49 469 kopers gelok.Georganiseer deur die Hong Kong Trade Development Council (HKTDC), is die uitstalling Asië se voorste uitstallingsorganiseerder en word beskou as een van die wêreld se suksesvolste uitstallingswerkperde.Hong Kong Gifts and Gifts Expo 2023 sal gehou word onder die nuwe geïntegreerde EXHIBITION-modus "EXHIBITION+", wat fisiese uitstalling, Click2Match aanlyn intelligente passingsplatform, aanlyn en vanlyn seminare, forums en hktdc.com Sourcing platform kombineer.Die uitstalling sal fokus op die LEWE (Lewe, Inspirasie, Toekoms, Genot) tema en loop deur vyf gelyktydige handelsuitstallings (Hong Kong Housewares Fair, HKTDC Hong Kong Gifts and Giveaways Fair, HKTDC Hong Kong International Home Textiles Fair, HKTDC Hong Kong Fashion Festival, HKITC Printing, and Packaging Fair, HKITC Licensing Fair, Asia Licensing Industry Conference), wat geïntegreer is in verskeie produkuitstallingsareas, bring 'n omvattende eenstop-verkrygingsplatform.


Pos tyd: Jul-22-2023